شرایط ارسال رایگان سفارشات

فروشگاه تولزکده به منظور فراهم نمودن کلیه شرایط لازم جهت خریدی مطمئن و خاطره انگیز با کمترین دردسر شرایط ارسال رایگان را برای یک سری از سفارشات خود فراهم کرده است که شرایط این نوع سفارشات در زیر برای شما آورده شده است.

1- کلیه سفارشات شهر تهران که مبلغ سفارش آنها بالای 10 میلیون تومان است و از طریق پرداخت کارت به کارت و یا واریز به حساب و یا شماره شبا انجام می شود شامل ارسال رایگان بوده و در مدت زمان 1 تا 4 روز کاری پس از ثبت سفارش و واریز مبلغ سفارش خدمت عزیزان ارسال خواهد شد.

2- کلیه سفارشات شهرستان که مبلغ سفارش آنها بالای 10 میلیون تومان است هزینه ارسال سفارش آنها از مبدا فروشگاه تا باربری شهر تهران به صورت رایگان است.بدیهی است هزینه باربری از شهر تهران تا شهر مقصد به عهده خریدار بوده و به صورت کرایه در مقصد توسط باربری از مشتری اخذ می شود.

3- سفارشات شهر تهران که به صورت تحویل فوری و یا پرداخت در محل انتخاب می شوند حتی در صورتی که مبلغ سفارش آنها بالاتر از 10 میلیون تومان باشد شامل ارسال رایگان نشده و هزینه ارسال سفارش توسط مشتری پرداخته خواهد شد.

4- فاکتورهایی که به صورت تلفنی بوده و در فاکتورشان تخفیف لحاظ شود با توجه به تخفیف اعمال شده در فاکتور شامل ارسال رایگان نخواهد شد.