روش های پرداخت

کارت به کارت و واریز به حساب
سفارش خود را ثبت نموده و پس از ثبت سفارش و تماس کارشناسان فروش مجموعه تولزکده با شما عزیزان مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت و یا شماره حساب و یا شماره شبایی که توسط کارشناسان فروش تولزکده در اختیار شما قرار می گیرد واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با شماره های موجود در سایت و یا شماره های 09127103658 و یا 09215945990 تماس بگیرید و تصویر فیش واریزی خود را از طریق واتساپ و تلگرام و یا بله به این شماره ارسال کنید.

پرداخت در محل تحویل
امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت کارت به کارت انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، فروشگاه تولزکده این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت کارت به کارت یا با استفاده از اینترنت بانک توسط اینترنت بانک ملی به صورت انتقال حساب به حساب ملی پرداخت نمایند.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است روش پرداخت در محل شامل ارسال رایگان برای مبالغ بالای 10 میلیون تومان نمی شود.