روش های ارسال سفارشات در فروشگاه تولزکده

فروشگاه تولز کده به منظور رفاه شما عزیزان از روش های مختلفی جهت تحویل سفارشات شما به منظور ارسال هرچه سریع تر سفارشات شما استفاده می کند ، این روش ها با توجه به شهر های مختلف متفاوت است که در ادامه به هر کدام از آن ها میپردازیم.

ارسال فوری در تهران تولزکده ( تحویل زیر 3 ساعت)

تولزکده ارسال فوری سفارشات در شهر تهران را فراهم کرده است در صورت ثبت سفارش و هماهنگی به منظور ارسال فوری  می توانید سفارش خود را کمتر از 3 ساعت درب منزل دریافت کنید.

برای دریافت کالا به صورت فوری باید سفارشات خود را تا قبل از ساعت 14 ثبت کنید ، در نظر داشته باشید بلافاصله پس از ثبت سفارش ، همکاران ما حواله سفارش شما را به انبار ارسال می کنند و در کمترین زمان کالا را به دست شما مشتریان عزیز می رسانند. در نظر داشته باشید مبدا ارسال کالا ها از انبار مرکزی در خیابان سعدی می باشد.

هزینه ارسال فوری در شهر تهران

سفارشات ارسال فوری در حجم کم توسط اسنپ و الوپیک ارسال می شود و جهت ارسال لوکیشن مقصد می توانید لوکیشن مورد نظر خود را در واتس آپ و یا اپلیکیشن بله به شماره 09127103658 ارسال کنید. سفارشات در حجم بالا نیز توسط وانت به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد. بدیهی است هزینه کرایه قبل از ارسال سفارش خدمت شما عزیزان اعلام خواهد شد و هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد گرفت.

ارسال با پست پیشتاز توسط  تولزکده

امکان ارسال کالا با استفاده از پست پیشتاز به سراسر کشور امکان پذیر است ، تقریبا می توان گفت که هیچ نقطه ای در کشور وجود ندارد که شرکت ملی پست در آن نقطه امکان پخش مرسوله را نداشته باشد ،

مشتریان محترم پایتخت ( تهران ) نیز می توانند از این سرویس برای تحویل کالا ها خود اقدام کنند.

زمان ارسال کالا ها در پست با توجه به شهر محل زندگی شما متفاوت است ، برخی از استان های بزرگ کشور که روزانه تعداد زیادی مبادله مرسوله دارند مانند : اصفهان ، کرمان ، تبریز ، گیلان ، همدان ، یزد در زمان کمتری را نسبت به سایر شهر ها و استان ها مرسوله را دریافت می کنند.

در نظر داشته باشید حداکثر زمان تحویل کالا در سرویس پست پیشتاز طبق اعلام این شرکت 5 روز کاری می باشد.

مشتریان محترم در نظر داشته باشید ، امکان ارسال سفارشاتی که دارای کالا هایی با اندازه طول بیشتر از 50 سانتی متر و وزن 7 کیلوگرم  وجود ندارد. طبق اعلام شرکت ملی پست فقط کالا هایی که طول آن ها کمتر از نیم متر است امکان ارسال دارند.

و همچنین طبق قوانین رویه های ارسال کالا توسط رویزکالا امکان ارسال کالا هایی با وزن بیشتر از 7 کیلو گرم وجود ندارد ، کالا هایی با وزن بالا فقط توسط باربری ارسال می گردد.

ارسال با تیپاکس

شرکت تیپاکس یکی دیگر از شرکت های حمل و نقل است که قابلیت ارسال کالا به تمامی استان ها و شهر ها را دارد.

شرکت تیپاکس از نظر سرعت تحویل کالا حداکثر در کمتر از 72 ساعت کاری کالا را درب منزل تحویل می دهد که این سرعت بالا در پخش کالا در سراسر کشور علت محبوبیت این شرکت حمل و نقل شده است.

ارسال کالا با تیپاکس محدودیت اندازه و وزنی ندارد و تمامی کالا ها از این طریق امکان ارسال دارند.

یکی از معایب شرکت تیپاکس عدم پوشش تمامی شهر های کشور است ، یعنی بهتر است قبل از انتخاب این شرکت از وجود نمایندگی در شهر محل زندگی خود اطمینان حاصل کنید ، البته در صورت عدم وجود نمایندگی کالا به نزدیک ترین شعبه شهر های هم جوار شما تحویل می شود.

هزینه ارسال با تیپاکس درب منزل

شرکت تیپاکس دارای سرویس کرایه در مقصد است و این امکان یکی از مزایای این شرکت به شمار می آید ، در نظر داشته باشید هزینه ارسال کالا با استفاده از تیپاکس کمی بیشتر از پست می باشد و  حدود 10 تا 25 درصد کرایه ها متفاوت است ، هزینه ارسال بالا در مقابل تحویل سریع سفارش برای برخی از مشتریان ارزشمند است.

ارسال با شرکت های باربری

ارسال با باربری یکی از مقرون و به صرفه ترین روش ها برای کالا هایی با اندازه و حجم بالا است ، محدودیت در اندازه و حجم و وزن در کالا های ارسالی با باربری وجود ندارد و امکان ارسال تمامی کالا ها با این سرویس حمل و نقل وجود دارد ، هزینه ارسال کالا در مقصد دریافت می شود. مشتریان شهرهای مختلف کشور می توانند هنگام ثبت سفارش و در زمان هماهنگی برای ارسال سفارش نام باربری مورد نظر خود را به فروشگاه تولزکده اعلام نمایند و از طریق باربری مورد نظر خود سفارشات برای عزیزان ارسال شود. در غیر این صورت بارهای شما عزیزان توسط باربری که در شهر شما نمایندگی دارد ارسال شده و بیجک باربری خدمت شما عزیزان ارسال شده تا در هنگام تحویل سفارش با ارائه بیجک باربری بتوانید بار خود را در مقصد تحویل بگیرید.

 هزینه ارسال با باربری 

هرینه ارسال سفارشات با باربری در کالا هایی که حجم و اندازه بزرگی دارند در مقایسه با روش های دیگر بسیار پایین است و نسبت به حجم بار مناسب است. لازم به ذکر است هزینه باربری به صورت پس کرایه بوده و در مقصد توسط باربری از شما عزیزان گرفته خواهد شد.